صنایع پیچ و مهره پایا

صنایع پیچ و مهره پایا تاریخچه صنایع پیچ و مهره پایا در سال 1374 با هدف تولید روزه External به روش رولینگ شروع به کار نمود. تا آن زمان در داخل کشور رزوه پیچها اکثرا به صورت براده برداری توسط حدیده و یا تراشکاری تولید می شد. صنایع پیچ و مهره پایا یکی از پیشگامان تولید رزوه با روش رولنیگ در کشور به شمار می آید. عمده فعالیت این مجموعه در زمینه تولید انواع استاد بولت، انکر بولت، پیچ، مهره، واشر،زنجیر و اجزاء قیدوبستی می باشد. با توجه به تنوع بسیار زیاد پیچ و مهره و عدم توجیه اقتصادی در زمینه تولید اقلام کم مصرف در داخل کشور، تامین نیاز مشتریان برای این گونه درخواستها از سال 1385 هدف گذاری شد. درحال حاضر این مجموعه قادر به تولید و تامین انواع پیچ و مهره در همه نوع سایز ها موجود می باشد.

کیفیت سرلوحه کار ماست

کنترل کیفی محصولات تولیدی در صنایع پیچ و مهره پایا تمامی فرآیند تولید و یا تامین در مجموعه پایا توسط کارشناسان واحد کنترل کیفی بازرسی شده تا از انطباق محصول با استاندارد مربوطه اطمینان حاصل گردد. جهت اطمینان خاطر مشتریان، قطعات قبل از تحویل، توسط خریدار یا بازرس شخص ثالث نمونه گیری شده و جهت انجام تستهای مربوطه به آزمایشگاه های معتبر کشور نظیر آزمایشگاه متالورژی رازی، امیر کبیر، و یا شریف ارسال می گردد.
صنایع پیچ و مهره پایا با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید و تامین انواع پیچ و مهره همواره تلاش نموده تا با بکارگیری تیم فنی مهندسی مجرب و تولید با کیفیت میزان رضایت مشتریان خود را افزایش دهد.

تولید و عرضه انواع پیچ و مهره

نیاز به پیچ و مهره در تمامی عرصه ها، ما را بر آن داشت که به تهیه یک وب سایت جامع در مورد انواع و اقسام پیچ بپردازیم وب سایتی که هر صنعتکاری بتواند قطعه مورد نیاز خود را در نهایت سادگی و تنها با یک جستجوی ساده تهیه نماید بخصوص که بنا بر اعتراف همگان و بالاخص اهل فن ۹۰ درصد مصرف پیچ و مهره کشور از خارج و بلاخص کشور چین تهیه می شود . گستردگی بازار این جنس صنعتی ما را بر آن داشت که در تولید و طراحی چنین سایتی پیگیرتر شویم . بی شک پیش از ما کسانی بوده اند که تصمیم به طراحی چنین وب سایتی داشته اند اما فقدان یک پایگاه اطلاعاتی بزرگ و جامع مشکل همیشگی اینگونه سایتها بوده است . *پایا پیچ* با بیش از ده هزار رکورد از هر گونه پیچ و مهره در هر صنعت و صنفی سعی کرده که این مشکل را تا حدود زیادی بر طرف نماید. وب سایت على رغم جامع بودن بی شک خالی از اشکال نیست و امید ما به این است که شما بازدیدکنندگان عزیز در این راه ما را با نظرات کارشناسانه خود یاری نمایید.

به این page امتیاز دهید